خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

حمل بار در سرخرود

09114135815

اسباب کشی کوثرسرخرود

اسباب کشی منزل‌، محل کار، شرکت و اداره

اسباب کشی با کامیون، خاور و وانت نیسان

حمل بار و حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی اصولی با کارگر باربر تخصصی

حمل یخچال ساید‌بای‌ساید، لباسشویی، گاز، گاوصندوق، مبلمان منزل و…

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اسمبل کردن و چیدمان اسباب و وسایل منزل

اسباب کشی راحت منزل با خدمات باربری

اثاث‌کشی یا اسباب کشی و رفتن به خانه‌ی جدید یکی از کارهای سختی است که سالانه یا هرچند سال یک‌بار به آن نیاز پیدا می‌کنیم. چیدن وسایل در کارتن‌ها، جمع‌کردن خرده‌ریزها و اینکه تصمیم بگیریم کدام‌یک از وسایل را زودتر به خانه جدید منتقل کنیم،

جز دغدغه‌هایی است که در زمان اسباب کشی با آن مواجه می‌شویم. گاهی نیز حمل وسایل سنگین خانه مثل مبلمان و یخچال و لباسشویی آن‌قدر سخت است که حتی چندنفری هم نمی‌توان از عهده آن برآمد.

مخصوصاً اگر قرار باشد یخچال را از طریق پله‌ها جابه‌جا کنیم. در این مواقع بهتر است که از خدمات یک شرکت باربری و اثاث‌کشی معتبر استفاده کنیم که بتواند بدون آسیب رساندن به وسایل، آن‌ها را حمل کند؛ اما برای اسباب کشی به خانه جدید چه باید بکنیم؟ اصلاً چطور باید شرکت معتبر اثاث‌کشی پیدا کنیم؟

اگر به دنبال شرکت خدمات اسباب کشی منزل باشیم کجا باید به دنبالش بگردیم؟ شماره اتوبار چند است؟ اگر به کارگر اسباب کشی نیاز داشتیم به چه کسی اعتماد کنیم؟ بهترین باربری کجاست؟

اگر شما هم به دنبال بهترین باربری و هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا با یک اسباب کشی اصولی که توسط کارگر متخصص انجام می‌شود، اسباب کشی راحت‌، آسان و بدون دردسری داشته باشید.

چه مواقعی به خدمات باربری نیاز داریم؟

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

مهم‌ترین کار برای مستقر شدن در خانه جدید، بردن وسایل و چیدن مبلمان بعد از اثاث‌کشی است. به همین دلیل اولین کاری که برای ساکن شدن در خانه جدید باید انجام دهیم، اسباب کشی است. معمولاً در مواقع زیر به خدمات اسباب کشی نیاز پیدا می‌کنیم:

 • وقتی قبل از اسباب کشی نیاز به بسته‌بندی وسایل داشته باشیم.
 • وقتی‌که نیاز به جمع‌کردن خرده‌ریزهای اسباب کشی داشته باشیم.
 • وقتی نیاز به کارگر برای حمل بارهای سنگین داشته باشیم.
 • وقتی نیاز به جابجایی وسایل و حمل آنها به خانه جدید داشته باشیم.
 • وقتی نیاز به چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی نیاز داشته باشیم.

البته خدمات مربوط به حمل مبلمان و اثاثیه منزل فقط به موارد بالا ختم نمی‌شود و هرگاه نیاز به استخدام کارگر جهت اسباب کشی داشته باشید، می‌توانید از خدمات حمل بار و اثاثیه که توسط کارگرهای تخصصی حمل بار باربری کوثر ارائه می‌شود، استفاده کنید.

باربری کوثر چه خدماتی برای اسباب کشی منزل ارائه می‌دهد؟

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

همه ما به دنبال یک اسباب کشی آسان هستیم تا بدون آسیب دیدن وسایل کارها انجام شود.

فرق نمی‌کند به دنبال حمل اثاث منزل باشید و یا قصد حمل یخچال ساید بای ساید، مبلمان، پیانو، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین منزل را داشته باشید، زیرا بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات حمل اثاثیه منزل توسط کارگر اثاث‌کشی است که تجربه و توانایی کافی برای حمل بارهای سنگین را داشته باشد.

باربری کوثر به‌عنوان مرجعی برای دریافت خدمات اسباب کشی آنلاین به شما کمک می‌کند تا به بهترین شرکت اثاث‌کشی دسترسی داشته باشید

و از خدمات با کیفیت و اصولی استفاده کنید.باربری کوثر سرویس‌های زیر را برای خدمات مربوط به حمل بار ارائه می‌کند:

 • اسباب کشی منزل‌، محل کار، شرکت و اداره
 • اسباب کشی با کامیون، خاور و وانت نیسان
 • حمل بار و حمل اثاثیه منزل
 • اثاث‌کشی اصولی با کارگر باربر تخصصی
 • حمل یخچال ساید‌بای‌ساید، گاوصندوق لباسشویی، گاز، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین
 • حمل پیانو، مبلمان منزل، تردمیل و وسایل ظریف
 • خدمات بسته‌بندی وسایل برای اسباب کشی
 • باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهاری، یخچال ساید و دیگر وسایل
 • چیدمان اسباب و وسایل منزل بعد از اثاث‌کشی

استفاده از خدمات باربری و اتوبارکوثر چه مزیتی برای من دارد؟

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

باربری کوثر برای هر خدمتی، بهترین و متخصص‌ترین فرد را انتخاب می‌کند تا کیفیت خدمات را بالابرده و میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهد؛

اما به‌طور‌کلی استفاده از خدمات اسباب کشی شرکت و منزل ازباربری کوثر مزایای زیر را برای شما دارد:

 • سفارش آنلاین خدمات اسباب کشی: با کمک باربری کوثر نیازی به مراجعه‌ حضوری و یا تماس تلفنی ندارید، بلکه به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را از طریق سایت و اپلیکیشنباربری کوثرثبت کنید
 • و به بهترین شرکت خدمات اسباب کشی در محل خود دسترسی داشته باشید.
 • دسترسی به کارگر اسباب کشی تخصصی: برای اینکه از بهترین خدمات حمل بار منزل و محل کار بهره ببرید،باربری کوثر افرادی را به شما معرفی می‌کند که توانایی بالایی در انجام کار دارند
 • و به شما کمک می‌کنند. چه دنبال حمل خرده‌ریزهای اسباب کشی باشید
 • و چه به دنبال حمل یخچال و بالابردن یخچال از پله باشید، به کارگرهای تخصصی حمل اثاثیه دسترسی خواهید داشت.
 • تعیین روز و ساعت اسباب کشی: درباربری کوثراین شما هستید که می‌توانید زمان مناسب اسباب کشی را تعیین کنید تا برنامه‌ریزی بهتری برای انجام خدمات موردنظر خود داشته باشد.
 • اسباب کشی با بسته‌بندی و چیدمان: از مرحله بسته‌بندی تا مرحله چیدمان اثاث منزل توسط نیروهای خبره باربری کوثر ارائه می‌شود.
 • از بسته‌بندی وسایل شکستنی تا بسته‌بندی وسایل سنگین را می‌توانید ازباربری کوثر بخواهید و صفر تا صد خدمات اثاث‌کشی خانه خود را به کمک متخصصان حمل بار باربری کوثر انجام دهید.
 • پشتیبانی باربری کوثر: با معرفی شرکت حمل اثاثیه منزل، کارباربری کوثر تمام نمی‌شود. بلکه تیم پشتیبانی قوی باربری کوثردر تمام مراحل بسته‌بندی اثاثیه، اسباب کشی و چیدمان وسایل منزل همراه شما خواهد بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند.

ثبت سفارش آنلاین باربری و اسباب کشی منزل ازباربری کوثر چگونه است؟

ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی درباربری کوثررایگان است و شما به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را در هرکجا که هستید ثبت کنید. بعد از زدن دکمه ثبت سفارش، با برآورد میزان اثاثیه خود، می‌توانید خودرو حمل بار خاور یا نیسان را تعیین کنید.

درصورتی‌که نیاز به خودرو نداشته باشید و فقط به دنبال کارگر تخصصی حمل اثاثیه باشید نیز می‌توانید در این مرحله آن را تعیین کنید. در مرحله‌ی بعد می‌توانید نیاز خود به بسته‌بندی وسایل برای اسباب کشی، حمل اثاثیه و چیدمان و اسمبل کردن را مشخص کنید.

در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش خدمات باربری به پایان می‌رسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید.

هزینه باربری و اتوبار حمل اثاثیه منزل درباربری کوثر چقدر است؟

خدمات قابل ارائه در سرویس اسباب کشی

حتماً برای شما هم این سؤال پیش‌آمده که هزینه اسباب کشی چقدر است؟ یا اینکه کدام خودروی حمل بار را انتخاب کنیم؟

باید بگوییم که قیمت اثاث‌کشی منزل به میزان وسایل، نحوه جابه‌جایی، طبقه مبدأ و طبقه مقصد، وجود آسانسور و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد.

همچنین قیمت کرایه خاور باقیمت کرایه نیسان متفاوت است. قیمت کارگر اسباب کشی بدون خودرو نیز متفاوت است.اما ویژگیباربری کوثر این است که با ارائه قیمت‌های شفاف و مشخص که در بالای همین صفحه درج شده، به شما کمک می‌کند

تا با آگاهی کامل از نرخ اسباب کشی بتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید و از سفارش خدمات باربری آنلاین بهره ببرید.

تماس با ما

09114135815

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *